KULLANIM ŞARTLARI


Yazılar

Kurgu Dünyası ; yabancı ya da yerli film, dizi, müzik ve anime üzerine bireysel inceleme ve görüşlerin sunulduğu, özgün hikaye, şiir, deneme ve güncel yazıların yayınlandığı kişisel bir blogdur. Bu blogda yayınlanan tüm yayınların hakları Feride Ergün'e aittir. 

İçerik Kullanımı

Kurgu Dünyası tarafından yazılan ve hazırlanan tüm yazı ve görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

Kullanım Şartları

Paylaşımların, izin alınmadan kopyalanması, yayınlanması ve kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri yazarın izni alınmadan kullanılamaz, çoğaltılamaz, basılı ya da elektronik bir ortam üzerinde yayınlanamaz.
Yazı içerikleri elektronik (internettte) bir ortam üzerinde kullanılmak istendiğinde ancak yazarın izni alındıktan sonra Kurgu Dünyası Bloğu'na yönlendiren link eşliğinde aşağıdaki gibi kullanılabilir:
  • Kaynak : https://kurgudunyasi.blogspot.com/
Eğer üstteki şartı kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkım bulunmaktadır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kurgu Dünyası’nda yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:
  • Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Kurgu Dünyası'nın genel yorum kurallarına uygun olmalıdır. Uygun olmayan yorumlar, denetimden geçirilmekte olup hiçbir şekilde yayınlanmayacaktır.